RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek

Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek

Rüyada yeni ayakkabı giymek, kişinin hak ettiği seviyeye ulaşacağına, oldukça kazançlı işler yapacağına, iş ve çalışma hayatında çok büyük başarılar kazanıp birçok kişinin takdirini toplayacağına işarettir. Rüyadaki yeni ayakkabı yeni başlangıçlara yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kimse geçmişte yaşadığı tüm sıkıntıları unutarak parlak ve güzel bir döneme girer. Yeni ayakkabı yaşanan üzüntülere karşı kolaylıkların gelmesine, sevinmeye ve ahlaklı bir kişinin himayesine girerek ondan menfaat ve yarar görmeye işarettir.

İçindekiler

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyasında siyah ayakkabı giyen kişi hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştirir. Siyah ayakkabı aydınlık ve güzel bir döneme girildiğinin, karşıya çıkan fırsatların iyi değerlendirilmesi gerektiğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kimse şan ve şöhret sahibi olarak, herkesin beğenisini kazanacağı işlerde bulunur. Bu rüya her anlamda yükselmeye, sıkıntı çekilmeden kazanılacak mala, ticaret hayatında birçok başarı elde etmeye yorulur.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Giymek

Rüyada görülen kırmızı ayakkabı meşakkatsiz kazanılacak para ve bol maldır. Bu rüyayı gören kişi umduğunu nail olarak çok mutlu olacağı güzel havadisle alır veya bizzat bu mutlu olayları kendisi yaşar. Kırmızı ayakkabı bekârlar için çok kısa zamanda karşılarına çıkacak çok mutlu olacağı hayırlı bir aşk ilişkisidir. Eğer bu rüyayı gören evlenmek istiyorsa tez zamanda nasibi açılır. Evli kişiler içinse bu rüya mutlu ve huzurlu bir aile yaşamına yorulmaktadır.

Rüyada Keten Ayakkabı Görmek

Rüyada keten ayakkabı gören kimse çok büyük bir güce ve kudrete kavuşur. Bu rüya ticaret hayatında mutlu olup tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Keten ayakkabı, cömert bir adama, insanlara ihsanda bulunan iyi niyetli bir kişiye, evlenilecek namuslu ve ahlaklı bir kadına, kişinin iyi haline, öfkelenmeye, sıkıntıdan sonra elde edilecek kazanca işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020