RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yer Yatağı Görmek

Rüyada Yer Yatağı Görmek

Rüyada yer yatağı görmek, kişinin şefkat duygusunu tatmin edebilmek için annesiz bir çocuğa bakmasına veya yetim kalmış bir çocuğu evlat edinmesine işarettir. Büyük bir yer yatağı görmek, eve gelecek yatılı ve kalabalık misafire, küçük bir yer yatağı ise rızkın azalacak olması manasına gelir. Eski yer yatağı, geçmişte yaşanan bir hastalığın yeniden nüksedeceğine, yeni yer yatağı ise evli bayanlar için erkek evlat sahibi olmaya işaret sayılır. Yer yatağının üzerinde yorgan da görülüyorsa, kişinin sıkıntılarından kurtulması için yeni bir kapının açılmasına müjde olduğu gibi, gelir ve gider dengesinin korunacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine delalettir.

İçindekiler

Rüyada Yer Yatağında Yatmak

Nefsine hakim olamayacak olan rüya sahibinin istemeden de olsa bir günaha bulaşacağına veya gıybette konuşarak başka kişilerin günahlarını alacağına alamettir. Beyaz yer yatağında yatmak bekarlar için evlenmeye, nikah tazelemeye, siyah yer yatağında yatmak ise hasta olmak veya hakkın rahmetine kavuşmak manasına gelir.

Rüyada Yer Yatağı Yapmak

Misafir için yer yatağı yaptığını görenin kapısına muhtaç kimseler gelir ve bir hayır işlenir. Sevabı bol bir kişi olunduğuna ve Allah katında makbul işler yapan rüya sahibinin elinin darda kalmayacağına, her zaman sahip oldukları, sevdiklerinin sağlığı ve huzuru için şükrettiğine de tabir olur. Eski bir yer yatağı yaptığını görenlerin borçları artar ve evlerinden bereket eksik olur. Rızkın kesilmesi ve kısmetlerin ani bir şekilde kapanması anlamına da gelir.

Rüyada Yer Yatağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Evine bağlı ve ailesine aşırı derecede düşkün kimseleri işaret eder. Kişinin tek başına mutsuz olduğunu ve her daim ailesi ile vakit geçirmek istediğini, evlense dahi ailesiyle sık sık görüşmek istediğini de bildirir. Sakin ve huzurlu bir hayata duyulan özleme, cana yakın kişilerin dostluğuna duyulan ilgiye de alamettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yer Yatağı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020