RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Böcek Görmek

Rüyada Yeşil Böcek Görmek

Rüyada yeşil böcek görmek, kişinin aklını karıştıracak ve gün içinde sıkıntı hissedeceği bazı problemlere işarettir. Hayırlı bir işin tatsız bir hale geleceğini de bildiren rüya, geçici ayrılıklar kadar, yaşanacak bazı fikri çatışmalarının kişinin özel hayatını da son derece olumsuz etkileyeceğine işaret eder. İşlerde zorluklarla karşılaşmak, alınan kararların tekrar gözden geçirilmesine neden olacak durumlar yaşamak manasına da gelen rüya, huzurun kaçmasına, maneviyatın bozulmasına ve ev içinde de gerginliklere yorumlanır. İkiyüzlü, kişiye iyi görünse de, mutluluğuna gölge düşürmek için ileri geri konuşan kötü niyetli birini de bildiren rüya, üzüntüye, kederlenmeye, kendini mutsuz hissetmeye alamettir. Evliliğinde eşinin sürekli huzursuz olması yüzünden ne yapacağını bilemeyen kişilerin, anlayıştan, hoşgörüden uzak bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalacaklarına, yaşadıkları kötü günlerde eşlerinden gereken desteği görmedikleri için gözyaşı dökeceklerine tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Yeşil Böcek Yediğini Görmek

Karşılaştığı her kötü hareketi içine atan, çifte standartlı insanlarla çalışmak zorunda kalmak, ev içinde kişiye söylenen ağır sözlerden dolayı üzüntü çekmek demektir. Kişinin başkalarına derdini yansıtmamak için her şeyi içine atacağına ve tek başına yaşayacağı bu keder nedeniyle sağlığının da bozulacağını bildirir. İş alanında baskı görmeye, insanların huylarına gidilse bile, yapılan iyiliklerin karşılığının alınamayacağına da delalettir.

Rüyada Yeşil Böcek Öldürmek

Bir felaketin önüne geçmek, alınacak yardımlar ve tedbirler sayesinde sıkıntıları engellemek, aile güvenliği ve huzuru tam anlamıyla sağlamak demektir. Yeşil böcek öldürdüğünü gören kişi, evine giren, kendisinin arkasından konuşan bir akrabasını uzaklaştırmak için harekete geçer. Sevdiklerinin yaşadığı sorunları hafifletmek için sorumluluk almak, her zaman dikkatli olmak demektir. Düşmanlarına önemli bir gözdağı verecek olan rüya sahibinin kendisine olan güvenini de tazeleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Böcek Görmenin Psikolojik Yorumu

Gereksiz işlerle uğraşıldığına, zaman kaybedildiği için kişinin kendisini stres içinde hissettiğine yorumlanır. Özel yaşantısına müdahale edilmesinden hoşlanmayan rüya sahibinin daha çok yalnız kalmak istediğini, kendisini koruduğunu ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Böcek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020