RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Rüyada yeşil eşarp görmek, sevindirici ve hayırlı bir rüyadır. Gören herkes için esenlik dolu bir haberin geleceğinin, kişinin ruhen huzur bulacağı gibi, yaşadığı fikir çatışmalarını da sona erdireceğini ifade eder. Güzelliklerle dolu günlerin, sağlıklı, neşe içinde yaşayan aile üyelerinin uzun süreler daha ağız tadıyla hayatlarına devam edeceklerinin de müjdesini verir. Bayanlar için hak yolunda ilerlediklerinin, kimse ile çatışmaya girmeden, gıybet yapmadan yaşadıklarının ve hayatlarındaki herkese yardım eli uzattıklarının ifadesi olan rüya, bekar bayanlar için kendilerine manevi açıdan çok büyük desteği olacak bir eşe sahip olacaklarını ve evliliklerinde asla kötü bir gün geçirmeyeceklerini de müjdeler. Yeşil eşarp takan kişilerin sıkıntıları kısa sürede biter. Erkekler için sevdiklerine kavuşmak, hasretin son bulması manasına gelir. Yeşil eşarp yaşlı kimseler için çıkılacak Haç veya umre yolculuğu manasına gelir.

İçindekiler

Rüyada Yeşil Eşarp Örtmek

Başını yeşil eşarpla örttüğünü gören kişi güzel ahlakı ile herkesin övgüsüne mazhar olur ve ailesini onurlandıracak işler yapar. Hak yolundan sapmayan ve doğrudan ayrılmayan rüya sahibinin karşısına da güzel ahlaklı, iyi niyetli insanların çıkacağına her zaman yardım göreceğine, yalnız kalmadan, uzun yıllar sağlığı bozulmadan yaşayacağını müjdeler. İyi evlatlara sahip olmanın sonucunda kişinin yaşlılığında da hürmet göreceğini, hayatının her aşamasında ayrı bir keyif ve mutluluk içinde olacağını da belirtir.

Rüyada Yeşil Eşarp Almak

Eşi için yeşil eşarp aldığını gören beylerin kısmetlerinin açılacağına, evlerindeki huzurun artacağına, kazançlarındaki yükselişle beraber daha yüksek kalitede bir hayata kavuşacaklarına alamettir. İsteklerin olacağına müjde veren bu rüya bekarlar için de gönüllerinden geçen her özelliği barındıran bir eşe sahip olacaklarını haber verir.

Rüyada Yeşil Eşarp Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ölümden duyduğu korkunun, daha uzun yaşamak ve sağlığının bozulmaması için fazlasıyla ihtimam gösterdiğinin ifadesidir. Yeşil eşarp anne kaybı yaşamaktan duyulan endişenin de tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020