RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Koltuk Görmek

Rüyada Yeşil Koltuk Görmek

Rüyada yeşil koltuk görmek, uzun zamandır uğrunda mücadele edilen, pek çok kişiyle husumet içine girilmesine sebep olan ve kişiye düşmanlık besleyen insanların sayısını artıran bir makamın, mevkiinin nihayet ele geçirileceğine alamet eder. Rüya sahibinin çok uzun zamandır hak ettiği ama karşısına çıkarılan engeller, yalanlar, aldatmacalar yüzünden bir türlü sahip olamadığı terfiyi alacağına da yorumlanır. Kişinin dünya görüşünü değiştirmesi ile birlikte aynı zamanda şansının da açılacağını ve daha önce göremediği bazı fırsatları değerlendirme imkanı bulacağını da bildirir Yeşil koltuk sezgisel açıdan güçlü bir döneme girildiğini ve kişiye engel olan kimselerle bağların koparılacağını, düşmanların hamlelerini önceden sezmek suretiyle önlemler alınacağını tabir eder. Yeşil koltuk gören kimseler bugüne kadar sahip oldukları, yaptıkları ve yapmak istedikleri her şey üzerine düşünüp yeni kararlar alırlar.

İçindekiler

Rüyada Yeşil Koltukta Oturduğunu Görmek

Kişi için nihayet verilen tüm emeklerin ve katlanılan zahmetlerin meyvelerini almaya başlayacak olmanın müjdesini verir. Maneviyatını bozmadan, karakterinden ve ilkelerinden asla ödün vermeden yoluna devam eden rüya sahibinin kendisi gibi insanlarla karşılaşacağını ve çevresinde bir güç ağı oluşturacağını ifade eder.

Rüyada Yeşil Koltuk Satın Almak

İşleri büyütmek ya da işlerin başına geçmek manasında olan rüya, aile şirketi olan kimseler için tam yetkili duruma geçileceğinin ve bu nedenle ağır sorumluluklarla yüzleşmek zorunda kalınacağını bildirir. Rüya sahibinin çelik gibi bir irade ile her türlü zorluğun karşısında duracağını, yılmadan emellerine ulaşmak için mücadele vereceğini ve sonunda muvaffak olacağını tabir eder.

Rüyada Yeşil Koltuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Güç, makam, itibar gibi değerlere saplanıp kalmanın, sığ fikirlerin esiri olmanın işareti olduğu gibi, kişinin kendisi ile ilgili doğru analiz yapma yeteneğine haiz olmadığını da bildirir. Yanılgıların, pişmanlıkların ve gerçeği göremiyor olmaktan kaynaklı bir tedirginliğin de tabiridir. Kendini sağlama almak amacıyla her türlü fikre açık olma eğilimi gösterildiğinin de işaretidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Koltuk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020