RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada yüzde kıl görmek, değişik şekillerde yorumlanır. Yüzde görülen kıl, kaş, kirpik, sakal ve bıyık bölgesindeyse, özellikle erkekler için hayra alamet eder. Kişinin peygamber efendimizin izinden gittiğine, sünnete uygun şekilde yaşadığına ve hareketlerinin de bu yönde olduğuna alamettir. Bu bölgelerin dışında kısa kısa tüyler görmek beyler için çok konuşan, her işe karışan ve kişiye bir türlü huzur vermeyen bir eşe sahip olmak manasına gelir. Evde geçimsizlik demek olduğu gibi, işte çıkacak pek çok sorunun kişinin günlük hayatını stres içinde geçirmesine neden olacağına yorumlanır. Bekar bir bayanın çene bölgesinde kıl görmesi, pek çok asılsız dedikoduya isminin karışacağına işarettir. Bıyık bölgesinde kıl görmek ise, evlenilecek kişinin itibarı sağlam, sözünde duran, yaşça büyük biri olacağını bildirir.

İçindekiler

Rüyada Yüzde Kıl Görüp Koparmak

Yüzde kıl görüp koparmak, davranışlardaki büyük değişikliğin habercisidir. Rüya sahibinin yapacağı bir çevre değişikliğinden sonra, hayatına yönelik değişiklikler yapacağına, bu durumun hareketlerine ve konuşmalarına da yansıyacağına alamettir. Bir sorundan kurtulmak, dedikodu yapan birini kendinden uzaklaştırmak anlamına da gelir. Yaşlı kimseler için evlatlarından ayrı kalacakları bir dönemin de habercisidir.

Rüyada Yüzde Kıl Görüp Yakmak

Yüzünde gördüğü kılları yakan kişi aile üyelerine karşı acımasız bir tutum içine girer ve ağzından çıkanları kulakları duymadığı için pek çok kimseyi kırar. Yıkıcı konuşmaların, kişileri üzecek eleştirilerin ifadesi olan rüya, deyim yerindeyse pire için yorgan yakılacağını haber verir. İş ortağıyla sorun yaşayanların kavgalı şekilde ayrılacaklarını, kendi başlarına iş yapmaya çalışacaklarını fakat kısa süre içinde toparlanamayacaklarını da ifade eder.

Rüyada Yüzde Kıl Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin aklına takılan bir konu olduğunu ve bu konuda sürekli araştırma yaptığını, aynı zamanda kendi hayatıyla ilgili önemli sırlarının açığa çıkmasından, başkalarının bu sırları öğrenmesinden korktuğunu, insanlarla çok samimi olmak istemediğini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yüzde Kıl Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020